Nopelnīt ar mājaslapu

 Pamācība - "Kā gūt peļņu ar mājaslapu?"

1. veids, kā nopelnīt

Sveicināti! Šeit ir neliela pamācība, kā varat gūt peļņu ar savu mājasalpu. Šis ir reklāmu brokeris, kurš maksā par ievitotajām reklāmām. Atšķirībā no citiem reklāmu brokeriem, šajā varat gūt peļnu nevis par klikiem, bet gan par rādijumiem. Tātad, pat ja reklāmas nebūs interesentas un neviens uz tām nespiedīs, jūs tik un tā gūsiet nemainīgu stabilu peļņu.


Lai gūtu peļņu pavisam īsi 3 soļi.
1.solis:
Izveidojie e-pastu gmail.com
2.solis:
Kad pabeigta reģistrācija gmail.com, dodieties uz šo mājaslapu - - > adf>> un reģistrējieties izmantojot (...@gmail.com) e-pastu.
3.solis:
Tagad varat sākt pelnīt ievietojot skriptu savā mājaslapā, ielagojieties savā adf kontā, dodieties uz tools > Website Entry Script > nokopējiet skriptu un lieciet to savā mājaslapā. (Ieteikums  izlabojiet nedaudz doto pamat kodu vietā kur rakstīts var adfly_advert = 'int'; pārlabojiet uz var adfly_advert = 'banner'; tādejādi gūsiet lielāku peļņu)


2. veids, kā nopelnīt

Šajā veidā jums tiek maksātas komisijas par klikiem

Lai gūtu peļņu vajadzīgi tikai 2 soļī
1. solis:
Reģistrējieties šajā vietnē Strategy
2. solis:
Kad pabeigta reģistrācija ielagojoties savā Strategy kontā, dodieties uz sadaļu "Baneri", izvēlēties sev atbilstošākos banerus un ievietojiet šo baneru kodus savā mājaslapā.